OberonTitanium

 • Trápí Vás borelie, chlamydie, máte časté záněty, virózy, užíváte opakovaně antibiotika a k ničemu to nevede?
 • Máte v rodině rakovinu a bojíte se, že Vás může rovněž postihnout?
 • Máte překyselený žaludek, pálí Vás žáha?
 • Užíváte více než 4 druhy léků?
 • Máte nepravidelnou stolici, trpíte nadýmáním?

Tak to jste u nás správně!

Jste zdraví, nic Vám nechybí, cítíte se dobře?
I Vy jste u nás správně, zdraví je potřeba chránit, dokud ho máme!

Náš přístroj Oberon Titanium během hodiny udělá Vaši kompletní NLS diagnostiku:

 • kompletně vyhodnotí stav všech vašich orgánů včetně mozku, srdce, cév, kostí, kůže, krve …, stanoví konkrétní diagnózy včetně určení stupně onemocnění (1 – 7), zachytí i raná stádia nemocí ještě před jejich propuknutím!
 • odhalí přítomnost virů, parazitů, bakterií, plísní …(HIV je také vir, rakovinu děložního čípku způsobuje rovněž vir – papilomavirus)
 • zjistí, zda vám v těle chybí např. železo, vápník, hořčík

Nejdůležitější ale je, že přístroj nejen „zmapuje“ celé tělo až na úroveň chromozomů, ale hlavně pomocí Metaterapie aktivuje sebeuzdravovací procesy v těle a umí vyloučit z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakteriíDetoxikací organismu a při dodržování doporučení pro regeneraci jednotlivých orgánů, se nastartuje přirozená imunita, která si s běžnou každodenní zátěží bez problémů poradí.
Až neuvěřitelným výsledkem je potom odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergii a závažných autoimunitních chorob.
Velmi důležité je nastolit správné pH organismu. V tomto prostředí se totiž všechny patogeny obtížně množí, zmírňují se tak nejen bolesti kloubů, dna, dysfunkce imunity, ale i další důsledky překyselení organismu např. živná půda pro rakovinné bujení.
Toto je dlouhodobý proces, u každého klienta je individuální podle stupně závažnosti jeho zdravotních problémů a závisí na tom, jak klient spolupracuje s poradcem.

OBERON TITANIUM – REVOLUČNÍ DIAGNOSTIKA LIDSKÉHO TĚLA

Diagnostika převratným přístrojem 21. století OBERON TITANIUM

je prvním a kompletním krokem při zjištění jak zdravotních problémů, tak i prevence. Je velmi uznávaný v celostní i přírodní medicíně. Slouží nejen jako prevence – kompletní sken až na úrověň buněk, ale pomáhá odhalit přítomnost virů, plísní, patogenních bakterií, parazitů (nemocí)….

Kompletně vyhodnotí stav všech Vašich orgánů včetně mozku, srdce, cév, kostí, krve, kůže….

Spektrální analýza magnetických polí mozku je světovou pokrokovou informační technologií a v současném světě neexistuje nic srovnatelného. Svůj tělesný scan můžete sledovat na vlastní oči na monitoru.

OBERON TITANIUM​​

Srovnání s jinými zobrazovacími diagnostickými zařízeními

Spolehlivost diagnostiky raných stádií* (%)
Obor sledování Oberon Titanium Diagnostika
ultrazvukem
Počítačový
tomograf (CT)
Magnetická
rezonance (MRN)
Gastroenterologie 74-86% 24-28% 19-23% 30-34%
Pulmologie 65-72% 9-14% 10-13% 23-31%
Gynekologie 78-82% 16-18% 14-16% 21-25%
Endokrinologie 52-65% 7-9% 11-14% 13-16%
Onkologie 38-42% 6-8% 12-16% 18-23%

Metaterapie v těle obrací patologické signály na fyziologické, čímž dochází k léčení (harmonizaci, čištění ložisek). Aktivuje sebeuzdravovací procesy.
Technologie pracuje pouze s pacientovými vlastními signály, je bezbolestná. Jinak řečeno, je odhalena disharmonie na základě její vyzařovací frekvence, metaterapie onu frekvenci otočí v protifázi a vyšle ji zpět do těla, čímž dochází k její likvidaci a k nastolení harmonie (léčení),  jak píše MUDr. Miroslav Pekárek ve své knize „Tajemství zdraví a naděje” o biorezonanční diagnostice a terapii.

OBERON TITANIUM​​

Kompletní info:

Oberon byl vyvinut k tomu, aby zachytil změny ve strukturách organismu. Přístroj přenáší data telemetricky do počítače k ne-lineární analýze orgánů. Oberon je velmi citlivý přístroj, který na základě biorezonance zjištuje nejrůznější zátěže v organizmu. Diagnostický a harmonizační přístroj Oberon – Titanium patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Je vhodný ke kontrole účinků jakýchkoliv léčiv, vitamínů, potravinových produktů, bylin, prakticky všech druhů terapií jaké existují.
Hlavní částí jsou hlavové senzory (snímače s magnetickými induktory  převodníky) a hlavový laserový snímač. Tyto snímají informace z nízkých magnetických polí mozkového centra. Tyto informace ( signály ) jsou pak zesíleny a pomocí softwaru převedeny do počítače na obrazovku. Vyhodnocování stavu lidského organismu je prováděno porovnáním dat diagramu (grafu) s etalony (vzorky) uložené v databázi softwaru. Takto je možno zachytit stavy a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů.
Přístroj dále dokáže zjistit chybějící látky a minerály v organismu.
Systém sám je postavený na spektrální analýze určitých magnetických polí mozku, je světově pokrokovou informační technologií, která na začátku tohoto století patří k nejvýkonnější metodě vědy.

Image​​

Hlavní přednosti metody:

 1. včasnost – metoda umožňuje odhalit tendence k onemocnění již v raných fázích, kdy se ještě nemusí projevit na histologické či klinické úrovni
 2. citlivost – výzkumy na velkém počtu pacientů ukazují citlivost měření podle typu orgánu či systému mezi 70-80%
 3. nízká cena v porovnání s jinými zobrazovacími diagnostickými metodami klasické medicíny
 4. neinvazivnost – metoda je téměř bezkontaktní

Dlouholeté zkušenosti ukazují, že i při vyšetření některých relativně zdravých klientů se podařilo objevit ložiska skrytých stádií onemocnění.
Využívá se zejména při diagnostice a léčbě alergických, kvasinkových, parazitárních, virových a bakteriálních onemocnění, jako např. astma, borelióza, nebo chlamydie.

Vyšetření je pro člověka zcela bezpečné

Počítačová podpora diagnostiky nenahrazuje vyšetření klasické medicíny, avšak umožňuje určit bio-energetický stav každého orgánu na základě elektromagnetických impulsů, jež jsou přirozenou charakteristikou každého orgánu. Počítačová analýza dovoluje scanovat tkáňové řezy i jednotlivé buňky, a tím přesně zjistit nejen druh poruchy, ale i její příčiny. Každý orgán, tkáň, buňka má svůj charakteristický elektromagnetický impuls stejně tak, jako je mají i patologické procesy, paraziti, bakterie, viry a další patogeny.
Následnou analýzou a vegetativním testováním zjišťujeme zátěž těchto patologických procesů na organismus.

Upozornění:

Pokud se klient rozhodne nerespektovat terapeutova doporučení, terapeut nemůže dále vést klienta ke zlepšení jeho zdravotního stavu bez jeho spolupráce. Detoxikace, očista a následná regenerace organismu může trvat i několik měsíců.

V přístroji jsou využity objevy jako NLS (Nikola Tesla), Rife generátor zvaný také Rife paprskomet (R. R. Rife) a EAV (Dr. Reinhard Voll). Součástí Oberonu Titanium je obsáhlá databáze, vycházející nejen z čínské a indické medicíny, homeopatie, fytoterapie, ale i klasické medicíny.

Odborníci:

Dr. R. Rife
Dr. Clarková
Ing. Blahová
MUDr. Pekárek