Oberon Titanium

 • Trápí Vás borelie, chlamydie, máte časté záněty, virozy, užíváte opakovaně antibiotika a k ničemu to nevede??? 
 • Máte v rodině rakovinu a bojíte se, že Vás může rovněž postihnout???
 • Máte překyselený žaludek, pálí Vás žáha??? 
 • Užíváte více než 4 druhy léků???
 • Máte nepravidelnou stolici, trpíte nadýmáním??? 

 

Tak to jste u nás správně!!

Jste zdraví, nic Vám nechybí, cítíte se dobře?? 

I vy jste u nás správně, zdraví je potřeba chránit, dokud ho máme!!

Náš přístroj Oberon Titanium během hodiny udělá Vaší kompletní NLS diagnostiku: 

 • kompletně vyhodnotí stav všech vašich orgánů včetně mozku, srdce, cév, kostí, kůže, krve…, stanoví konkrétní diagnózy včetně určení stupně onemocnění ( 1 – 7), zachytí i raná stádia nemocí ještě před jejich propuknutím! 
 • odhalí přítomnost virů, parazitů, bakterií, plísní …( HIV je také vir, rakovina děložního čípku způsobuje rovněž vir – papilomavirus)
 • zjistí, zda Vám v těle chybí např. železo, vápník, hořčík … 

Nejdůležitější ale je, že přístroj nejen “ zmapuje“ celé tělo až na úroveň chromozómů, ale hlavně pomocí Metaterapie aktivuje sebeuzdravovací procesy v těle a umí vyloučit  z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamýdie, všechny druhy parazitů, plísní a bakterií. 

Detoxikací organismu a při dodržování doporučení pro regeneraci jednotlivých orgánů, se nastartuje přirozená imunita, která si s běžnou každodenní zátěží bez problémů poradí. 

Až neuvěřitelným výsledkem je potom odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergií a závažných autoimunitních chorob. Velmi důležité je nastolit správně pH organismu. V tomto prostředí se totiž všechny patogeny obtížně množí, zmírňují se tak nejen bolesti kloubů, dna, dysfunkce imunity, ale i další důsledky překyselení organismu např. živná půda pro rakovinné bujení.

Toto je dlouhodobý proces, u každého klienta je individuální podle stupně závažnosti jeho zdravotních problémů a závisí na tom, jak klient spolupracuje s poradcem. 

 

                                                                                              OBERON TITANIUM

REVOLUČNÍ DIAGNOSTIKA LIDSKÉHO TĚLA

Diagnostika převratným přístrojem 21. století OBERON TITANIUM

je prvním a kompletním krokem při zjištění jak zdravotních problémů, tak i prevence. Je velmi uznávaný v celostní i přírodní medicíně. Slouží nejen jako prevence – kompletní sken až na úrověň buněk, ale pomáhá odhalit přítomnost virů, plísní, patogenních bakterií, parazitů ( nemocí )….

Kompletně vyhodnotí stav všech Vašich orgánů včetně mozku, srdce, cév, kostí, krve, kůže……….

Spektrální analýza magnetických polí mozku je světovou pokrokovou informační technologií a v současném světe neexistuje nic srovnatelného. Svůj tělesný scan můžete sledovat na vlastní oči na monitoru.

Srovnání s jinými zobrazovacími diagnostickými zařízeními 

Obor sledování  Oberon Titanium  Diagnostika ultrazvukem  Počítačový tomograf ( CT)  Magnetická rezonance ( MRM)
Gastroenterologie   74 – 86 %   24 – 28%   19 – 23 %   30 – 34%
Pulmologie   65 – 72 %   9 – 14 %   10 – 13 %   23 – 31 %
Gynekologie   78 – 82 %   16 – 18 %   14 – 16 %   21 – 25 %
Endokrinologie   52 – 65 %   7 – 9 %   11 – 14 %   13 – 16 %
Onkologie   38 – 42 %   6 – 8 %   12 – 16 %   18 – 23 %

 

 

Metaterapie v těle obrací patologické signály na fyziologické, čímž dochází k léčení (harmonizaci, čištění ložisek). Aktivuje sebeuzdravovací procesy.

Technologie pracuje pouze s pacientovými vlastními signály, je bezbolestná. Jinak řečeno, je odhalena disharmonie na základě její vyzařovací frekvence, metaterapie onu frekvenci otočí v protifázi a vyšle ji zpět do těla, čímž dochází k její likvidaci a k nastolení harmonie (léčení),  jak píše MUDr. Miroslav Pekárek ve své knize „Tajemství zdraví a naděje” o biorezonanční diagnostice a terapii.

 

Kompletní info:

 

Oberon byl vyvinut k tomu, aby zachytil změny ve strukturách organismu. Přístroj přenáší data telemetricky do počítače k ne-lineární analýze orgánů. Oberon je velmi citlivý přístroj, který na základě biorezonance zjištuje nejrůznější zátěže v organizmu. Diagnostický a harmonizační přístroj Oberon – Titanium patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Je vhodný ke kontrole účinků jakýchkoliv léčiv, vitamínů, potravinových produktů, bylin, prakticky všech druhů terapií jaké existují.

Hlavní částí jsou hlavové senzory (snímače) s magnetickými induktory  převodníky)

a hlavový laserový snímač. Tyto snímají informace z nízkých magnetických polí mozkového centra. Tyto informace ( signály ) jsou pak zesíleny a pomocí softwaru převedeny do počítače na obrazovku. Vyhodnocování stavu lidského organismu je prováděno porovnáním dat diagramu (grafu) s etalony (vzorky) uložené v databázi softwaru. Takto je možno zachytit stavy a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů.

Přístroj dále dokáže zjistit chybějící látky a minerály v organismu.

Systém sám je postavený na spektrální analýze určitých magnetických polí mozku, je světově pokrokovou informační technologií, která na začátku tohoto století patří

k nejvýkonnější metodě vědy.

Hlavní přednosti metody:

 1. včasnost – metoda umožňuje odhalit tendence k onemocnění již v raných fázích,

    kdy se ještě nemusí projevit na histologické či klinické úrovni

 1. citlivost – výzkumy na velkém počtu pacientů ukazují citlivost měření podle typu

     orgánu či systému mezi 70-80%

 1. nízká cena v porovnání s jinými zobrazovacími diagnostickými metodami

     klasické medicíny

 1. neinvazivnost – metoda je téměř bezkontaktní,

 

Dlouholeté zkušenosti ukazují, že i při vyšetření některých relativně zdravých klientů se podařilo objevit ložiska skrytých stádií onemocnění.

 

Využívá se zejména při diagnostice a léčbě alergických, kvasinkových, parazitárních, virových a bakteriálních onemocnění, jako např. astma, borelióza, nebo chlamydie.

 

Vyšetření je pro člověka zcela bezpečné.

Počítačová podpora diagnostiky nenahrazuje vyšetření klasické medicíny, avšak umožňuje určit bio-energetický stav každého orgánu na základě elektromagnetických impulsů, jež jsou přirozenou charakteristikou každého orgánu.

Počítačová analýza dovoluje scanovat tkáňové řezy i jednotlivé buňky, a tím přesně zjistit nejen druh poruchy, ale i její příčiny.

Každý orgán, tkáň, buňka má svůj charakteristický elektromagnetický impuls stejně tak, jako je mají i patologické procesy, paraziti, bakterie, viry a další patogeny.

Následnou analýzou a vegetativním testováním zjišťujeme zátěž těchto patologických procesů na organismus.

Upozornění:

Pokud se klient rozhodne nerespektovat terapeutova doporučení, terapeut nemůže dále vést klienta ke zlepšení jeho zdravotního stavu bez jeho spolupráce. Detoxikace, očista a následná regenerace organismu může trvat i několik měsíců.

V přístroji jsou využity objevy jako NLS (Nikola Tesla), Rife generátor zvaný také Rife paprskomet (R. R. Rife) a EAV (Dr. Reinhard Voll). Součástí Oberonu Titanium je obsáhlá databáze, vycházející nejen z čínské a indické medicíny, homeopatie, fytoterapie, ale i klasické medicíny.

Přesunout se na začátek